info@etemadpardaz.com نشانی : تهران بلوار اشرفی اصفهانی - سیمون بلیوار - خیابان معین - نیش کوچه 4
تلفن تماس : 02144831711 - 02144867977

درباره ما

درباره شرکت فنی مهندسی اعتماد پرداز


شرکت فنی مهندسی اعتماد پرداز فعالیت خود را از سال 91 در حیطه نرم افزار های مدیریتی ، و پزشکی اغاز کرد ، نرم افزار های مدیریت آموزشگاه ، مدیریت باشگاه ورزشی ، نرم افزار رژیم درمانی هایپر دایت ،  و در سال 1394  فعالیت خود را در حیطه سیستم های نوبت دهی آغاز کرد  که اولین گام طراحی نرم افزار نوبت دهی کیو سافت به صورت بیمارستانی صورت گرفت .
در ابتدا سخت افزار های مربوط به نرم افزار نوبت دهی مانند کیوسک ها ، تابلو های نمایشگر ، فراخوان ها و مواردی از این قبیل از شرکت های دیگر خریداری و یا وارد میشد ، 
با افزایش قیمت دلار و همچنین وابستگی شرکت به پشتیبانی های بعدی تصمیم مدیر شرکت بر این شد که تمامی موارد مورد نیاز سیستم های نوبت دهی در داخل شرکت طراحی و تولید شود ، از این رو تصمیم به گسترش فعالیت های سخت افزاری شرکت گرفته شد .
ورود  مهندسان صنایع به شرکت با هدف طراحی و تولید کیوسک هاس لمسی یا تاچ با طرح های جدید و بهینه ، هم اکنون گروه دی تک سیستم یکی از برترین تولید کنندگان کیوسک های لمسی از 7 اینچ تا 50 اینچ ، و انواع استند ها و اینفو دسک ها ، وب کیوسک های تولید داخل است ، همچنین تولید بدنه های استند های نوبت دهی بانکی با طراحی جدید و منحصر به فرد توسط مهندسین دی تک صورت گرفته است .  

شرکت اعتماد پرداز و گروه دی تک ، اعتماد مشتریانی که در مراحل اولیه تولیدات با حسن نیت محصولات ما را انتخاب کرده اند را از یاد نخواهد برد 

و به پاس این اعتماد خدمات ویژه ای را برای این اشخاص حقیقی یا حقوقی در نظر گرفته است .
پویایی و تکامل در طول این سالها ویژگی اصلی شرکت اعتماد پرداز بوده و امید است در آینده نیز افتخار خدمات هر چه بیشتر به این مجموعه اعطا گردد.
همکاری اعتماد پرداز به عنوان شرکت تخصصی الکترونیکی و نرم افزاری با گروه دی تک سیستم باعث تولید نرم افزار و سخت افزارهای کاملی در حیطه نوبت دهی ، سفارش رستوران ، کیوسک دیجیتال ، استند دکمه ای نوبت دهی ، سیستم های نظر سنجی تاچ ... شد . 

همکاری و استخدام با اعتماد پرداز 
شرکت اعتماد پرداز به متخصصین در حیطه های زیر نیازمند است :

1- مهندس نرم افزار 

2-کارشناس دیجیتال مارکتینگ 
3- کارشناس تغذیه جهت نرم افزار رژیم درمانی

4-کارشناش پشتیبانیاعضای شرکت اعتماد پرداز


فاطمه امیرنژاد (کارشناش ارشد تغذیه)

مدیر فروش

مهندس سجاد داوودی (دکترای مکانیک)

طراح کیوسک

سامان داوودی (مهندس صنایع)

کارشناس فروش و پشتیبانی

پویا حقانی (ارشد مهندسی صنایع)

کارشناس فنی

محمد داوودی(مهندس امنیت اطلاعات)

برنامه نویس و طراح نرم افزار